Shrimp House – recenzja!

przez Kuba

Shrimp House czyli krewetkowe niebo. Czy na pewno taki raj?

Uwaga! Lokal już zamknięty! :(

Dzisiaj będzie o krewetkowym barze, który podbija Polskę. Czy jednak słusznie powstają co i rusz nowe miejsca? To co wyróżnia Shrimp House to krewetki jako główny składnik wszystkich dań. W menu znajdziemy takie klasyki jak krewetki w tempurze, smażone na winie z czosnkiem oraz curry. Ja z koleżankami postawiłam na Tempura Shrimp oraz Buffalo Shrimp. Obie pozycje to krewetki w tempurze, pierwsza dodatkowo z sosem mango oraz majonezem, druga z sosem buffalo na krewetkach oraz dipem blue cheese. Każda porcja to 8 krewetek, sosy, sałatka colesław oraz pół ciepłej bagietki za 30 pln. Do każdej porcji można też dokupić pojedyncze krewetki za 3 zł. Ja obawiając się, że wyjdę głodna skusiłam na dodatkowe dwie.

Chleb dla … konia?

Nie jestem jakimś freakiem krewetkowym ale to co otrzymałyśmy było smaczne. Krewetki były usmażone dobrze, sosik mango fantastycznie się z tym komponował, jednak nie było to nic nad czym można było się zachwycać. Ot proste i smaczne danie bez wielkich fajerwerków. To co mi zupełnie nie grało w tych daniach to bagietka, rozumiem dodanie jej do pozycji z masełkiem, winem i czosnkiem, bo kto nie lubi wyjadać tego sosu świeżą bułeczką, jednak do tempury nie gra mi to zupełnie. Myślę, że jednym powodem jej pojawienia się, jest zapchanie się daniem.

Shrimp House - recenzja!

Buffalo Shrimps

Nie oszukujmy się. Kto jest w stanie najeść się 8 krewetkami?

Jako przystawka taka ilość jest wystarczająca, na danie główne jest troszkę za mało, a cena 30 zł robi swoje. Oczywiście zrozumiałe jest, że produkt ten nie należy do najtańszych, ale wchodząc do baru samoobsługowego spodziewamy się, że za 30 zł można się dobrze najeść. Tu z pewnością zjemy smacznie ale o obżarstwie nie ma mowy. Może bardziej zapychające będzie curry, makaron lub zupa, ale chyba nie będzie dane nam spróbować.

Shrimp House - recenzja!

Tempura Shrimp

Ja raczej już tam nie wrócę, nie dlatego, że było niesmacznie, ale po prostu nie porwało mnie za serce, a do wyboru mamy tyle innych ciekawszych miejsc.

A wy byliście, dajcie znać czy wam smakowało? A możecie znacie lepsze miejsce na krewetkowe szaleństwo?

Shrimp House, Tamka 45a, Warszawa

Przeczytaj również

Skomentuj!

Strona korzysta z ciasteczek (cookies), żeby przyśpieszyć jej działanie i poprawić jakość dla czytelnika. Akceptuj Czytaj więcej