przez Kuba

DLACZEGO?

Naszą misją jest szerzenie idei jedzenia poza domem. Smacznie, ciekawie, nietuzinkowo.

Chcemy żeby każde wyjście - nasze i naszych czytelników - było zakończone smacznym posiłkiem wartym swojej ceny.

Jednocześnie sami poznajemy i uczymy się nowych kuchni, technik, smaków, a nasze wrażenia przekazujemy innym

Jeśli chcesz być częścią tej przygody, napisz do nas!

DLA KOGO?

Obecnie czytają nas głównie osoby w wieku 25-34 aktywnie  szukające ciekawych miejsc z dobrym jedzeniem. Na bloga wchodzi ponad 4000 osób miesięcznie (szczegółowe dane niżej) a na Facebook'u i Instagramie zgromadziliśmy łącznie ponad 5000 fanów

Jednak nie zamykają nas kategorie wiekowe, płeć, stan portfela. Chcemy jak najwięcej osób przekonać do czerpania przyjemności z jedzenia i odkrywania czegoś nowego.

JAK?

Przede wszystkim recenzujemy miejsca, opisujemy nasze wrażenia na blogu, facebook'u, instagramie.

Blog to nie tylko recenzje miejsc, to podróże za jedzeniem po całym świecie, felietony wokół tematów związanych z gastronomią.

Od Listopada 2018 roku prowadzimy podcast na naszym kanale Youtube i dostępny na Spotify pod nazwą "Podcast Kulinarny"

FORMY WSPÓŁPRACY:

1) Reportaże i relacje - Mamy w zwyczaju za swoje jedzenie w knajpach płacić sami i nie robimy sponsorowanych recenzji. Jeśli jednak planujesz fajny event w lokalu i chcesz mieć z tego ciekawą i nietuzinkową relację. Jeśli prowadzisz biznes i chcesz go rozreklamować - Chętnie wpadniemy i opiszemy wizytę, zrobimy wywiad, opiszemy nasze wrażenia.

  • Przykład: Wizyta w cukierni Oh My Goji, wpis, film i konkurs - link 1 & link2 

 

2) Sesje zdjęciowe, wpisy sponsorowane na blog i do Social Media - zrobimy sesję zdjęciową dań, ciekawe ujęcia samego lokalu lub kuchni i obsługi, oraz przygotujemy opisy specjalnie pod publikacje w naszych i Twoim social media, na blogu lub profilach Twojego miejsca. Ilość, zakres i czas współpracy ustalimy indywidualnie.

  • Przykład: Wpis sponsorowany dla firmy Itaka o podróżach do Włoch - link

 

3) Wszyscy lubią konkursy z fajnymi nagrodami! Zorganizujemy i przeprowadzimy taką akcję razem z Tobą - tematyka, nagrody i zakres do ustalenia.

 

4) Ciekawe miejsca i historie! - Chętnie opowiemy o fajnym miejscu do zwiedzania, czy to będzie palarnia kawy, winiarnia, miasto bądź region. Byle było co dobrego zjeść i polecić :)

  • Przykład: Wyjazd do Budapesztu - link 1

 

5) Coś specjalnego! - jeśli żadne z powyższych Cię nie zadowala, nadal zapraszamy do kontaktu. Powiedz nam czego potrzebujesz i co chcesz osiągnąć. Lubimy wyzwania i na pewno wymyślimy coś ciekawego specjalnie dla Ciebie!

  • Przykład: Kolaboracja z Restauracją Kura - zbiórka na WOŚP i autorskie kanapki - post nr 1 & post nr 2

DANE GOOGLE ANALYTICS - OST. 3 MIESIĄCE

Współpracuj z nami!
Współpracuj z nami!

Strona korzysta z ciasteczek (cookies), żeby przyśpieszyć jej działanie i poprawić jakość dla czytelnika. Akceptuj Czytaj więcej