DLACZEGO?

Naszą misją jest szerzenie idei jedzenia poza domem. Smacznie, ciekawie, nietuzinkowo.

Chcemy żeby każde wyjście - nasze i naszych czytelników - było zakończone smacznym posiłkiem wartym swojej ceny.

Jednocześnie sami poznajemy i uczymy się nowych kuchni, technik, smaków, a nasze wrażenia przekazujemy innym

Jeśli chcesz być częścią tej przygody, napisz do nas!

DLA KOGO?

Obecnie czytają nas głównie osoby w wieku 25-34 aktywnie  szukające ciekawych miejsc z dobrym jedzeniem. Na bloga wchodzi ponad 3000 osób miesięcznie (szczegółowe dane niżej) a na Facebook'u zgromadziliśmy już ponad 2000 fanów.

Jednak nie zamykają nas kategorie wiekowe, płeć, stan portfela. Chcemy jak najwięcej osób przekonać do czerpania przyjemności z jedzenia i odkrywania czegoś nowego.

JAK?

Przede wszystkim recenzujemy miejsca, opisujemy nasze wrażenia na blogu, facebook'u, instagramie.

Blog to nie tylko recenzje miejsc, to podróże za jedzeniem po całym świecie, felietony wokół tematów związanych z gastronomią.

Od Listopada 2018 roku prowadzimy podcast na naszym kanale Youtube i dostępny na Spotify pod nazwą "Podcast Kulinarny"

FORMY WSPÓŁPRACY:

Recenzje i relacje - jeśli prowadzisz miejsce, wprowadzasz na rynek nowy produkt. Chętnie spotkamy się i zrobimy relację z wizyty, nasze wrażenia czy zrecenzujemy książkę związaną z jedzeniem. Mamy tylko jeden warunek - z szacunku do naszych czytelników nie będziemy polecać rzeczy z których sami byśmy nie korzystali albo zjedli ze smakiem, ale to przecież oczywiste ;)

  • Przykład: Wizyta w cukierni Oh My Goji, wpis, film i konkurs - link 1 & link2 

Sesje zdjęciowe i wpisy do SM - zrobimy sesję zdjęciową dań, ciekawe ujęcia samego lokalu lub kuchni i obsługi, oraz przygotujemy opisy specjalnie pod publikacje w social media, na profilach Twojego miejsca. Ilość, zakres i czas współpracy ustalimy indywidualnie.

Wszyscy lubią konkursy z fajnymi nagrodami! Zorganizujemy i przeprowadzimy taką akcję razem z Tobą - tematyka, nagrody i zakres do ustalenia.

Ciekawe miejsca i historie! - Chętnie opowiemy o fajnym miejscu do zwiedzania, czy to będzie palarnia kawy, winiarnia, miasto bądź region. Byle było co dobrego zjeść i polecić :)

  • Przykład: Wyjazd do Budapesztu - link 1

Coś specjalnego! - jeśli żadne z powyższych Cię nie zadowala, nadal zapraszamy do kontaktu. Powiedz nam czego potrzebujesz i co chcesz osiągnąć. Lubimy wyzwania i na pewno wymyślimy coś ciekawego specjalnie dla Ciebie!

  • Przykład: Kolaboracja z Restaracją Kura - zbiórka na WOŚP i autorskie kanapki - post nr 1 & post nr 2

DANE GOOGLE ANALYTICS - OST. 3 MIESIĄCE

Strona korzysta z ciasteczek (cookies), żeby przyśpieszyć działanie jej działanie i poprawić jakość dla czytelnika. Akceptuj Czytaj więcej