Texas BBQ – mały polski Teksas! Jest PYSZNIE!

przez Kuba

TEXAS BBQ!

Ależ mamy dla Was polecenie dzisiaj!! 

Zazwyczaj mamy bardzo ograniczone zaufanie do jedzenia w mniejszych miastach i miejscowościach, a tym bardziej "gdzieś na trasie". Żyjąc w tej stołecznej jedzeniowej bańce bardzo ciężko nam jest coś znaleźć, wybrać i zjeść. Dlatego często zabieramy jedzenie z sobą lub zdarza nam się wylądować przy tych znanych złotych łukach, czy innej globalnej fastfoodowej sieci. Nie jesteśmy z tego dumni!
Texas BBQ - mały polski Teksas! Jest PYSZNIE!

WAŻNE KTO I CO POLECA!

 

Kluczowe w takich sytuacjach są polecenia od zaufanych osób, a Texas BBQ w Słupnie k/o Płocka polecano nam już nie raz! Wreszcie , jadąc z Warszawy nad morze, wybraliśmy właśnie tę trasę i postój na późne śniadanie. To była jedna z najlepszych decyzji tego weekendu i naprawdę zarąbiste jedzenie!
Miejsce od ulicy nie jest mocno wyróżniające się, ale zaraz po zaparkowaniu przez odmalowanym barakiem przychodzą na myśl adresy ze środka Stanów Zjednoczonych ze swoimi umorusanymi sosem BBQ i tłuszczem pitmasterami ???? Przy okazji zachęcamy Was do obejrzenia sobie Netflix'owego "Chef's Table: BBQ", żeby poczuć ten klimat. ????
Texas BBQ - mały polski Teksas! Jest PYSZNIE!

Dawno nie zjedliśmy tak perfekcyjnie przygotowanego jedzenia!

Zamawiamy przekrojowo kilka różnych mięs - kanapkę z pastrami, mostek i żeberka wieprzowe i to było po prostu pyszne! Nawet pisząc posta podświadomie oblizuję usta na myśl o soczystym mięsie idealnie przyprawionym i uwędzonym. Dawno nie zjedliśmy tak perfekcyjnie przygotowanego jedzenia!
Texas BBQ - mały polski Teksas! Jest PYSZNIE!
Texas BBQ - mały polski Teksas! Jest PYSZNIE!
Przez nasze przeboje z pastrami w Wwa w ostatnich miesiącach zaczęliśmy większą uwagę przykładać do sposobu przygotowania tego dania i dosłownie macamy każdy plasterek.:D Z czystym sumieniem piszę, że jedliśmy tu przepyszne pastrami, jedno z dwóch w naszej topce, jeśli nie najlepsze.
Texas BBQ - mały polski Teksas! Jest PYSZNIE!
Mostek i żeberka był równie dymne, jak się dowiedzieliśmy leżące godzinami w wędzarce, delikatne i rozpływające się mięsko. Do tego domowo robione surówki, lokalny ciemny, żytni chleb i nic więcej do szczęścia nie potrzeba.

Nazwa Texas BBQ nie jest na wyrost i to naprawdę nasz mały, polski Teksas. Bardzo mocno polecamy!!

Texas BBQ - Warszawska 1, 09-472 Słupno

Przeczytaj również

Skomentuj!

Strona korzysta z ciasteczek (cookies), żeby przyśpieszyć jej działanie i poprawić jakość dla czytelnika. Akceptuj Czytaj więcej

%d bloggers like this: