przez Kuba

Co zjeść w Budapeszcie?

ZJEDZ

BUDAPESZT!

gdzie zjeść w Budapeszcie?

Pierwszy taki gastro-przewodnik (bez ściemy)!

Kompleksowy poradnik z konkretnymi poleceniami lokali, gotowymi trasami zwiedzania, krótką historią miasta i ciekawostkami związanymi z jedzeniem.

Ponad 100 stron, w tym mnóstwo sprawdzonych przez nas miejsc, trasy rozpisane na dzień, weekend i "na duży głód" ;) Mapy, linki do wszystkich lokali, tłumaczenia pozycji w menu i nasze porady na zwiedzanie stolicy Węgier

To nasza odpowiedź na:

"Gdzie zjeść w Budapeszcie?"

Ebook - Zjedz Budapeszt!

KIM SĄ KULINARNIE NIEPOWAŻNI?

Ebook - Zjedz Budapeszt!

Trójka przyjaciół, Aneta, Kuba i Ewa. Od Września 2017 jako blog Kulinarnie Niepoważni. Mieszkamy, piszemy i jemy w Warszawie, dzielimy się swoimi wrażeniami z restauracji i przemyśleniami na temat kuchni, gastronomii i po prostu jedzenia.

Jesteśmy samoukami i pasjonatami, otwartymi na nowe smaki i nowych ludzi. Prowadzimy bloga żeby szerzyć i zachęcać do jedzenia na mieście, a przede wszystkim, cieszenia się ze wspólnego jedzenia. Można nas nie tylko czytać, ale też słuchać we własnym, pierwszym w Polsce Podcaście Kulinarnym! Dostępnym na Spotify, iTunes i naszym kanale Youtube.

Dzielenie się dobrym jedzeniem wprowadzamy na jeszcze wyższy poziom, rozpychając się na granicy blogów kulinarnych i podróżniczych, łącząc relacje z wyjazdów z rekomendacjami dobrego jedzenia zagranicą! Zajrzyj na dół tej strony po kilka inspiracji z różnych miejsc na świecie, w których byliśmy.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ TEN EBOOK?

Przygotowywanie się do wyjazdów jest zadaniem pracochłonnym i żmudnym - przynajmniej jeśli chcesz to zrobić dobrze i rzetelnie. Wiemy to z własnego doświadczenia. Godziny spędzone na przeszukiwaniu internetu, potwierdzanie informacji z wielu źródeł, ustalanie trasy....

Pomyślisz sobie, OK, ale te miejsca, te recenzje, mogę to znaleźć w necie za darmo.

Wbrew pozorom nie jest to takie proste zadanie. Przekopywanie blogów, wyszukiwanie informacji na forach, grupach na fejsbuku, po hasztagach na instagramie. Informacji i ciekawostek szukamy nawet na Reddicie! - jeśli nie wiesz co to jest, to kolejny punkt, że ten ebook jest Ci potrzebny ;). Zajmuje to całe mnóstwo czasu, a dobrze jeśli informacje są chociaż spójne!

Niestety często są to porozrzucane informacje, źle udokumentowane, brakuje zdjęć, tłumaczeń… Lista zabytków, cudów natury, punktów widokowych jest jeszcze w miarę prosta. Choć oczywiście zależy to od kierunku wyjazdu. Zauważyliśmy jednak że problem robi się przynajmniej 10x trudniejszy, kiedy zaczniemy szukać:

„Co zjeść w Budapeszcie?”

Wpisy czasem zawierają parę miejsc, ale brakuje adresów. Czasem to "lista rzeczy 5 rzeczy, które MUSISZ ZJEŚĆ!", a kończy się na liście jedzenia z Wikipedii bez żadnego adresu. Podeszliśmy do tematu tak, jak sami szykujemy się na urlop. A nie ma nic gorszego, niż skończyć cały dzień zwiedzania posiłkiem niesmacznym i przepłaconym.

GDZIE ZJEŚĆ?

Konkretne lokale i adresy. Wybrane pozycje z menu przetłumaczone, wraz z orientacyjnymi cenami. Mnóstwo zdjęć, a to wszystko zebrane w rozdziały z podziałem na różne posiłki.

ZAUFANIE

Zaufanie to dla nas rzecz nadrzędna. Coś co odróżnia nas od zwykłych serwisów typu Tripadvisor lub Zomato. Na naszym blogu łatwo sprawdzisz w jakich miejscach byliśmy, gdzie nam smakowało i czy mamy podobny gust do jedzenia. Co i dlaczego polecamy - po to żeby nabrać zaufania do nas i do tego co robimy.

CO ZOBACZYĆ?

Gotowe trasy opisane i przygotowane do ściągnięcia, lista zabytków i ciekawostek, miejscówki na fajne zdjęcia i porady z naszych wizyt w Budapeszcie. Ponad 100 stron wszystkiego o Budapeszcie!

NADAL WĄTPLIWOŚCI?

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz darmowe fragmenty ebooka!

Kliknij we wpisy poniżej i przekonaj się jak piszemy:

To nasze teksty z wizyt w różnych miejscach na świecie. Potraktuj je jak przykłady tego jak piszemy i co i gdzie lubimy jeść. W ebooku "Zjedz Budapeszt!" Znajdziesz ponad 100 stron wypełnionych poradami co i jak zwiedzać, gotowymi trasami po mieście. A samych lokali, które polecamy, jest całe 60 stron!

Strona korzysta z ciasteczek (cookies), żeby przyśpieszyć jej działanie i poprawić jakość dla czytelnika. Akceptuj Czytaj więcej