Bloger Blogerowi Blogerem – Share Week 2018

przez Kuba

Zanim zaczęliśmy historię Kulinarnie Niepoważnych, nie miałem pojęcia jak ważne stanie się dla mnie blogowanie. Od zawsze lubiłem opowiadać historie i wypowiadać się na tematy które mnie interesują. Jeszcze większą radość sprawia mi, kiedy ktoś napisze, czy się zgadza bądź nie z opinia o miejscu lub jedzeniu. Wiem wtedy, że przekaz do kogoś trafił albo nawet zmotywował do wyjścia i zjedzenia czegoś na mieście. :)

W pierwszym poście pisałem co jest fundamentem powstania tej strony. Nie napisałem za to, że my również czytamy mnóstwo blogów które inspirują nas do działania. Inspirują pomysłami lub bulwersują treścią. Z myślą o dzieleniu się fajnymi blogami i polecaniu sobie ciekawych twórców powstał Share Week Andrzeja Tucholskiego. Pierwsza edycja "plebiscytu" wystartowała w 2012 roku i cieszy się powodzeniem wśród blogerów.

Mimo że cała akcja skierowana jest pomiędzy twórcami, również możecie na tym skorzystać! Dowiecie się kogo czytają ludzie których Wy czytacie (taka swoista incepcja :) ). Szansa trafienia na swojego nowego ulubionego blogera nie zdarza się na co dzień! Nas jest trójka, kandydatów można zgłosić tylko trzech. Zgodnie z zasadami matematyki każdy dostaje po jednym:

Głos Pierwszy - Jak Oszczędzać Pieniądze?

http://jakoszczedzacpieniadze.pl/ 

Blog prowadzony przez Michała jest moim absolutnym numer jeden z paru powodów. Uczy, opowiada, motywuje. Dzięki jego radom, razem z Anetą prowadzimy budżet domowy i wzrosła nasza świadomość na temat finansów osobistych. Pójdę dalej i powiem, że dzięki niemu "stać nas" na prowadzenie bloga kulinarnego i chodzenie do tylu fajnych miejsc o których czytacie. Jeśli temat finansów jest Wam obcy, wydaje się trudny, zaplątany jak spaghetti... zacznijcie od jego bloga, gorąco polecam!

Kuba

Głos Drugi - My Heart Chakra

https://myheartchakra.pl/

Życie z dwoma owczarkami nie jest takie proste jakby mogło się wydawać. Zarówno pies jak i właściciel ma swoje wzloty i upadki. Dobrze wiedzieć, że ktoś ma podobne perypetie. Jeśli do tego potrafi tak wesoło i prosto w punkt opowiadać historie to ja w to wchodzę od ręki! Taki właśnie blog prowadzi Gosia z My Heart Chakra. Bo w życiu psiarza najważniejsze jest utrzymanie pozytywnej relacji ze swoim czworonogiem. Gosia pokazuje jak to zrobić, jednocześnie radząc, pocieszając i rozbawiając do łez. Dziękuję!

Aneta

deer home

deer home

GŁOS TRZECI – DEER.HOME

https://mydeerhome.pl/

Jeżeli szukacie inspiracji przed rozpoczęciem remontu lub po prostu tak jak ja lubicie wiedzieć co w trawie piszczy na rynku wnętrzarskim, to blog Pauliny jest idealny dla Was. Mnóstwo przepięknych zdjęć i ciekawych pomysłów. Linki do sklepów z produktami w różnych przedziałach cenowych. Każdy znajdzie coś dla siebie :) Ponadto ciekawe wpisy z przepisami kulinarnymi oraz codzienne porady o kosmetykach i stylu życia.

Lubię tam zaglądać, a same zdjęcie już nie raz zainspirowały mnie do mniejszych lub większych zmian w wystroju domu.

Ewa

Przeczytaj również

Skomentuj!

Strona korzysta z ciasteczek (cookies), żeby przyśpieszyć jej działanie i poprawić jakość dla czytelnika. Akceptuj Czytaj więcej