JAK DZIAŁA PATRONITE?

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych! Więcej informacji na: https://patronite.pl/jak_to_dziala

DLACZEGO OPŁACA  SIĘ BYĆ MECENASEM?

Prowadzimy bloga o jedzeniuPomyślisz sobie - "czemu mam tym ludziom dawać swoją kasę żeby jedli? Mogę iść coś sam zjeść". Ale najpierw zadaj sobie pytanie, skąd wiesz gdzie pójść?

Odpowiedź nie jest niestety taka prosta. Oceny na Zomato, Tripadvisorze albo fanpejdżach FB są czesto przekłamane przez kupowane recenzje. To nie tak, że całkowicie je dyskredytujemy ale więcej zaufania masz do oceny obcej osoby, czy do kogoś znajomego komu ufasz?

I właśnie o zaufanie tu chodzi. Prowadząc bloga stawiamy się na świeczniku, bierzemy odpowiedzialność za nasze polecenia i chcemy na bieżąco przekazywać relacje gdzie warto iść i się najeść :) Chcemy, żebyście nam zaufali i dali się zabrać w kulinarną podróż. Do prowadzenia bloga potrzebujemy niestety funduszy i czasu. To drugie zabierają nam nasze prace, aby zarobić na te pierwsze. Dokładając cegiełkę pomożesz nam zyskać trochę i jednego i drugiego. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić więcej miejsc, nie tylko w Warszawie w której mieszkamy, a w całej Polsce. Kto wie, może i na świecie!

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonana(y), zajrzyj na naszego bloga, fanpejdża, instagrama. Napisz do nas.

Skorzystaj z recenzji i daj znać czy Ci smakowało.

 Już sam pozytywny komentarz lub prywatna wiadomość będzie dla nas nie lada zapłatą ;)

LISTA PATRONÓW

Imiona/pseudonimy/strony internetowe które podali patroni aby się tu wyświetlały. Raz jeszcze DZIĘKUJEMY!

Łukasz "Szmer"

Jakub Pielech

Strona korzysta z ciasteczek (cookies), żeby przyśpieszyć jej działanie i poprawić jakość dla czytelnika. Akceptuj Czytaj więcej