przez Kuba

Gdzie zjeść w Madrycie?

Przed Tobą najlepsze polecenia jedzenia z Madrytu!

Świetna pozycja nie tylko dla osób, które odwiedzają Madryt po raz pierwszy, również dla tych, którzy szukają sprawdzonych poleceń jedzenia. Z tym e-bookiem na pewno nie zgłodniejesz, a zwiedzanie Madrytu będzie świetnym kulinarnym doświadczeniem!

 

Co znajdziesz w tym e-booku?

⇒ Prawie 100 stron poświęconych jedzeniu w Madrycie
⇒ Lista sprawdzonych przez nas miejsc do jedzenia
⇒ Polecenia na każdą kieszeń! Od streetfoodu, do fancy restauracji
⇒ W cenie jednego śniadania w Madrycie - 38 konkretnych adresów!
⇒ Zapomnij o wertowaniu Tripadvisora czy niesprawdzonych opinii w internecie!

Ponad 100 stron odpowiedzi na pytanie:

Gdzie zjeść w Madrycie?

Kup już za 29,90!

Gdzie zjeść w Madrycie?

 

gdzie zjeść w madrycie?
Gdzie zjeść w Madrycie?

Największy problem podróżnika? Gdzie dobrze zjeść!

Od kiedy tylko podróżujemy z blogiem zaczeliśmy zwracać większą uwagę na jedzenie. Żeby było prowadzone lokalnie, żeby produkty były regionalne. Co się okazuje? Dotarcie do fajnych gastronomii, w szczególności w obcym kraju, bywa bardzo trudne!

A jeśli dodać do tego informacje o aktualnym menu, godzinach otwarcia, przystępne ceny i żeby było w okolicy zabytków? To syzyfowa praca. Informacje na portalach z recenzjami są aktualizowane rzadko, recenzje potrafią być nieszczere albo niedokładne, czasem wręcz lokale kupują sobie przychylne komentarze - żeby tylko pojawiać się wyżej w wyszukiwaniach.

Blogów i przewodników podróżniczych jest mnóstwo - sami z nich korzystamy układając trasy - ale brakuje przewodników z krwii i kości o jedzeniu. Nie tylko fajnych lokalach, również o historii lokalnej gastronomii.

I właśnie na tym skupiamy się w tym ebooku! 

Odkrywamy stolicę Hiszpanii tak, jak jeszcze nikt przed nami. Same sprawdzone przez nas osobiście lokale z dokumentacją w formie recenzji i mnóstwa zdjęć. Koniec scrollowania Trip Advisora, koniec obaw przed przepłaconym słabym jedzeniem i pułapkami dla turystów.

Z nami nie wyjedziecie z Madrytu głodni!

Kim jesteśmy?

Od 2017 roku prowadzimy bloga kulinarnego Kulinarnie Niepoważni. Mieszkamy w Warszawie, odwiedzamy lokalne knajpy, piszemy recenzje. Zachęcamy wszystkich do wspólnego jedzenia na mieście i poznawania nowych kuchni. To zajawka, którą żyjemy i interesujemy się na co dzień i przynosi nam mnóstwo frajdy i przygody.

Piszemy, pracujemy i działamy we trójkę, a więcej o nas znajdziesz w dziale... O Nas! (link)

Rozszerzamy tę działalność blogową również na podróże i skupiamy się w szczególności na miejscowej (niekoniecznie regionalnej) kuchni. Fajne stylowe miejsca, ciekawi ludzie i przede wszystkim genialne jedzenie. Kilka naszych wpisów z miejsc dookoła globu znajdziesz na dole tej strony!

Znajdziesz nas na: Facebook'u - link / Instagramie - link

Do tego nagrywamy własny Podcast Kulinarny, który znajdziesz m.in na Spotify albo iTunes.

Gdzie zjeść w Madrycie?

DLACZEGO WARTO KUPIĆ TEN EBOOK?

Przygotowywanie się do wyjazdów jest zadaniem pracochłonnym i żmudnym - przynajmniej jeśli chcesz to zrobić dobrze i rzetelnie. Wiemy to z własnego doświadczenia. Godziny spędzone na przeszukiwaniu internetu, potwierdzanie informacji z wielu źródeł, ustalanie trasy....

Pomyślisz sobie, OK, ale te miejsca, te recenzje, mogę to znaleźć w necie za darmo.

Wbrew pozorom nie jest to takie proste zadanie. Przekopywanie blogów, wyszukiwanie informacji na forach, grupach na fejsbuku, po hasztagach na instagramie. Informacji i ciekawostek szukamy nawet na Reddicie! - jeśli nie wiesz co to jest, to kolejny punkt, że ten ebook jest Ci potrzebny ;). Zajmuje to całe mnóstwo czasu, a dobrze jeśli informacje są chociaż spójne!

Niestety często są to porozrzucane informacje, źle udokumentowane, brakuje zdjęć, tłumaczeń… Lista zabytków, cudów natury, punktów widokowych jest jeszcze w miarę prosta. Choć oczywiście zależy to od kierunku wyjazdu. Zauważyliśmy jednak że problem robi się przynajmniej 10x trudniejszy, kiedy zaczniemy szukać:

„Co zjeść w Madrycie??”

Wpisy czasem zawierają parę miejsc, ale brakuje adresów. Czasem to "lista rzeczy 5 rzeczy, które MUSISZ ZJEŚĆ!", a kończy się na liście jedzenia z Wikipedii bez żadnego adresu. My podeszliśmy do tematu tak, jak sami szykujemy się na urlop. A nie ma nic gorszego, niż skończyć cały dzień zwiedzania posiłkiem niesmacznym i przepłaconym.

ZJEŚĆ MADRYT - E-BOOK

Kup już za 29,90!

Strona korzysta z ciasteczek (cookies), żeby przyśpieszyć jej działanie i poprawić jakość dla czytelnika. Akceptuj Czytaj więcej